Aktiefysio nieuws

Astrid Leurs 25 jaar in dienst

31-05-2021

25 jaar Aktiefysio betekent ook dat Astrid Leurs 25 jaar bij Aktiefysio in dienst is! Al die jaren hebben we Astrid leren kennen als een zeer betrokken (kinder)fysiotherapeut voor zowel haar patiënten als voor Aktiefysio.

Na haar opleiding aan de CIOS (1983-1987) volgde zij de Internationale Academie voor Fysiotherapie (IAF) te Utrecht. Zij studeerde af in 1994 en na een aantal waarnemingen is zij vanaf 1996 als fysiotherapeut sterk betrokken bij de start van Aktiefysio.

Sinds 2004 is zij gediplomeerd kinderfysiotherapeute. Daarnaast blijft Astrid zich ontwikkelen; zo is zij betrokken bij de valpreventie voor ouderen, is zij gespecialiseerd in mensen met luchtwegaandoeningen (COPD) en gespecialiseerd in duizeligheid-gerelateerde klachten.

Wij zijn er trots op dat Astrid al zo’n lange tijd bij ons werkt en hopen nog vele jaren gebruik te mogen maken van haar diensten bij Aktiefysio.

Graag willen wij Astrid van harte feliciteren met dit bijzondere jubileum!

Fysio Hilversum: Bij AktieFysio begeleiden onze fysiotherapeuten u met veel persoonlijke aandacht in een ongedwongen sfeer. Dus bent u op zoek naar fysiotherapie in Hilversum ga dan naar Aktiefysio.

Afspraak maken

Vul uw gegevens in. Wij nemen snel contact met u op.

versturen
Contact

Hoofdlocatie
Oude Amersfoortseweg 152
1212 AJ  HILVERSUM
Telefoon:  035-623 0540

Dependance Basic-Fit Hilversum
Herenstraat 36 
1211 CC HILVERSUM 
Telefoon: 06-16631479

E-mail: info@aktiefysio.nl

Onderdeel van: